Arkadaşlar bana bir fikir verir misiniz?

Merhaba arkadaşlar bir konuda yardımınıza düşüncenize ihtiyacım var benim 5 aylık bir ilişkim var 26 yaşındayım ve aileme söyledim dışarı da görürlerse sorun olmasın diye fakat bunlar olayı çok yanlış anladı evlenicem hemen gibisinden çocuğum fotoğrafını istediler demedikleri kalmadı bana yok çirkin yok sahtekar yok şöyle böyle neler dediler neler yok benim evime gelemez kaçıyorsan yol orada git kaç beni böyle insanlar ile muhatap edemezsin oysa daha tanımıyor sevgilim de aksine öyle biri değil konuşmasını oturmasını kalkmasını bilen sakinliğini koruyan biri ama demedikleri kalmadı bana yok seni doğuracağıma bk doğursaydım defol bu evden türlü hakaretler sen zaten kaçarsın onunla bilmem ne ailem diye ses etmiyorum ama ayrılmam için elinden geleni yapıyorlar oysa ben onlara dedim ki tipine bakarak böyle şeyler demeyin bi tanıyın o zaman bana diyin ki kızım bu hareketi hoşuma gitmedi bize yakışmaz o zaman kabulüm ama siz daha bi fotoğrafa bakarak bana etmediğiniz hakaret kalmadı sizce ne kadar doğru utanmasalar beni dövecekler sevgilim de sonuna kadar arkam da aldığım her kararın sadece fevri davranmak istemiyoruz hepsi bu ama bu kadarı da çok ağır değil mi sizce utanıyorum karşı tarafa karşı sevgilime karşı da çok küçük düştüm mahcup oldum her ne kadar beni anlasa da insan kendini kötü hissediyor değersiz hissettiriyor kendimi çöp kutusundan daha değersiz hissediyorum bu kadar saçmalık olamaz sizce ne yapmam gerekiyor bir akıl verin bakalım

Arkadaşlar bana bir fikir verir misiniz?