Eşim herşeyi yapıyor ama bana gelince Yasak. hep kavga ediyoruz?

Merhaba öncelikle, 26 yaşındayım ve eşim 30 . 4 senedir evliyiz (Almanyada yaşıyoruz)

birbirimizi çok seviyoruz severekte evlendik. ama çok fazla kavga ediyoruz her hafta bir kavga ve küsüyor bide çocuk gibi. Küsüyor nerdeyse bir hafta konuşmuyor, kavga sorunlarımız çoğunlukla arkadaşlarıyla her iki güne buluşması akşam 22de çıksa mesela. Sabah 5te geliyor. Veya Arkadaşlarıyla yüzmeye gidiyor ve Ben arkadaşlarımla yüzmeye gitmek istesem asla ama asla gidemezsin diyor. Havalı gibi gelmesin ama güzel bir bayanım yani çekiciliğim var ama umrumda değil yani. Ve eşimde Allah var çok yakışıklı biri , Kendisi beni çok kıskanıyor anlıyorum tamam, ama madem kendisi yüzmeye gidebiliyor.. ben eşek başı mıyım? Ben kıskanmıyor muyum.
kaç kere yüzmeye gitti hep kavga ediyoruz , diyorum ki “bana izin vermediğin şeyleri neden kendin yapıyorsun?” Cevap bile vermiyor yüzmeye gidiyor sonra 5 gün küsüyor… ve Şimdide ben Hastayım çok pis grip oldum yatıp dinleniyorum 1 haftadır hastayım bi iyileşemedim.. rapor aldım işe gitmiyorum bikere olsun benimle ilgilenmedi kustum baya , duydu kustuğumu yinede ilgilenmedi.. annesi de çok tuhaf bikere olsun beni arayıp sormadı nasıl oldun diye.. hep kavga ediyoruz eşimle ne yapacağımı şaşırdım herşeyine izin veriyorum yine suçlu ben oluyorum. O kadar çok kavga ediyoruz ki, çocuk istiyorum, ama Çocuk yapmıyorum böyle sürdüğü için.. hayatımı mahvetmek istemiyorum bile bile. Ve hayır çocuk yapınca her şey düzelir diye bir şey yok hiç kimse öyle bir şey uydurmasın.
siz ne düşünüyorsunuz bu konuda 😫 biri bişey desin bezdim artık.

Eşim herşeyi yapıyor ama bana gelince Yasak. hep kavga ediyoruz?