Yeni evliyim, eşim yemek yapmadığım için soğuduğunu söyledi. Sorun yapması saçma değil mi?

11 gündür evliyim eşim 38 ben 19 yaşındayım yemek yapmayı pek bilmem ve ben genelde 8 de akşam yemeyi yerim o 6 da geldi ve sofra hazır mı dedi yok erken daha dedim ne erkeni diyip dışarıdan aldı bana da salata yaparmısın dedi son zamanlarada biraz dalgınım unuttum yapmayı sonra başladı ben kimseye minnet etmem dışardan da alırım benim ihtiyacım yok falan fistan akşama kadar 0 ilgi alaka ben de ses etmedim küstü yatağa bile gelmedi ben anlayamadım yardımcı olun lütfen Sabah tertemiz tartışırım diyodum adam bu saatten sonra olmaz diyo ben senin varlığını hissetmeyim ne istiyosan yapayım benden uzak dur diyo ne şimdi benden mi soğudu saçma sapan bi konu yüzünden dün canım sıkıldı dedim onu bile sorun yapmış içinde sıkılmak anormal bir şey mi?

Güncellemeler
1 ay
Çıktı geri geldi şimdi sarıldık barıştık bi kırıyo bi seviyo anlamıyorum
Güncellemeler
1 ay
Bitti ayrılıyoruz yarabbi şükür diyorum başka bir şey demiyorum 2 haftada gerçek yüzünü gördüm
Yeni evliyim, eşim yemek yapmadığım için soğuduğunu söyledi. Sorun yapması saçma değil mi?