Arkadaşımın benimle olan münasebetinde samimi olduğunu düşünmüyorum, işi düşünce iletişime geçiyor. Tamamen muhattabı kesmek için ne yapmalıyım?

Gizli Üye

Benim bir arkadaşım var ama kendisinin benimle olan münasebetinde samimi olduğunu düşünmüyorum ve ne zaman işi düşse o zaman arayıp mesaj atmaya başlıyor. İşi düşmediği zamanlarda asla arayıp sormuyor. Nedenini sorduğumda meşguldüm gibisinden bahaneler uyduruyor. Uzun bir zamanın ardından tekrardan yazdı ve benden borç istedi neyse yolladım ve borcunu geri ödedikten sonra yine muhattabı kesti. Çok zaman geçmeden maaşı yatmasına rağmen benden yine para istedi? Bu bardağı taşıran son damla oldu bir daha para göndermeyeceğim ama isteyeceğinden adım gibi eminim. Sürekli bir bahane bulup para isteğini geri çevirecek karakterde biri değilim o da bunun farkında. Tamamen muhattabı kesmek istiyorum ne yapmalıyım?

Güncellemeler
2 ay
Güncel
Arkadaşımın benimle olan münasebetinde samimi olduğunu düşünmüyorum, işi düşünce iletişime geçiyor. Tamamen muhattabı kesmek için ne yapmalıyım?
12 Cevap