Neden fazla gördüler bana?

Hiç sevilmedim hic kimse tarafından sevdiremedim kimseye kendimi hep çabalarım boşuna oldu hatta bana zarar verdiler kimse benim uğuruma mücadele etmedi hep ben uğraştım çocukluğumdan beri her ortamda dışlandım kullanıldım yalanlara inandım bazen kendi kendime yalan söyledim bahaneler buldum dışlanmama sevilmedim belki de sevilmeye değer değildim bilmiyorum sanki zehirliymişim gibi herkes bağını kopardı sildi tek istediğim diğerleri gibi sevilmek oldu ama herkes her konuda yetersiz hissettirdi bazen kendimden nefret ettim haksızlığa uğradım aşağılandım ezik hissettirildim yargılandım kaybettim ve hep ben tek başıma güçlü olmak zorunda kaldım eski sevgilim mesela benim acılarımı koz gibi kullanıp bana zarar verdi düşmanca o beni anlasın diye beklerken o bana kendimi aşağılık hissettirdi bir insan birisinin acısını hassas kalbini bilirken onun yaşanmışlıklarını bilirken nasıl yalan söyleyip ona umut verip onu yürümeye ikna edip ona seviyor değer veriyor rolü yapıp sonrada onu yarıda bırakıp çakılmasına izin verir ona unutamayacağı türden yaralar kullanır kişinin sevgisini sonrada o kişiyi hiç bir şey olmamış şekilde suçlar birisini sevmeyebilirsin ama seviyormuş gibi yapmaktan bundan nası zevk alır bu bir insanı öldürmekle eş değer işin acı kısmı da sevince öye bir sevmeyi biliyorlar ki sadece değerli hissettmek bende iyi şeylere layık hissettmek istedim çok mu şey istedim sanki bu dünyaya sevilmemek itilip kakılmak için gelmiş gibi hissediyorum sadece hayal ettim sevildiğimi değer gördüğümü birinin sevgisini kazanabilmek gerçekten çok zor bu dünyada arayanlardansan üzülürsün acıtanlardan kaçanlardan olmak lazım doğuştan

Güncellemeler
9 ay
Yorumlar bilir kişi dolmuş doğruyu yanlışı anlatıp daha beni suçluyorlar
Neden fazla gördüler bana?