Borçları çok diye düğün istemedim, ailesi bir kusuru mu var diye sıkıştırıyormuş. Nişanlımla aramız bozulur mu?

Gizli Üye

Nisanlimin borçları çok bir de zora girmesin diye düğün istemedim sade bir nikah ve makul balayı yeter dedim. Onun ailesi gösterişe önem veren bir aile ben istemeyince bir kusuru mu var diye nişanlımı sıkıştırıyorlarmis. Aramiz bozulacak diye korkuyorum. Ne yapmalıyım?

Borçları çok diye düğün istemedim, ailesi bir kusuru mu var diye sıkıştırıyormuş. Nişanlımla aramız bozulur mu?