Sizce kim haklı çok kötüyüm yazın lütfen?

Gizli Üye
sizde kardeşlerinizle veya annenizle kavga ediyomusunuz özellikle kız kardeşler ben 24 yaşındayım yakında 25 olacam kız kardeşimde 18 yaşında biz geçen yıla kadar etle tırnak gibiydik hiç dövüsmezdik ama bu yıl çok kavfa etmeye başladık ilk kardeşim başlattı ben hep daha fazlasını yapmak istedim benimde böyle huyum var kötü kelime kullanılıyosa unutamıyorum ben 4 5 kez kullaniyorum sofradaydık kardeşimin saçı ekmekten çıktı bende her yerde senin saçların bıktım saçlarından dedim bana kudurma dedi bende onla şakalasırım hep bisey demez kudurgun zilli sen kudurma dedim bana kudurgun istekli dedi güldü bende sinirlendim dünden beri ona kudurgun istekli diyorum oda sensin o kes kesini artık diyip duruyor sahurdada bohça cırptım onu arka balkondan çırpacaktın gibi bisey dedi bende sen çırpsaydın dedim cirpardim dedi bnde benimle kakışıp durma dedim bana bağırdı ne kakismasi kizim dedi bende getizekalıı dedim annem onun bağırışına değil benim gerizkal8li diyisime kiziyor konusmalarina dikkat et duzgun konus diyor bu kac oldu ne zaman ben ona gerixekali desem boyle yapiyor ben ona agzima geleni sayiyomusum ben sucluymusum niye cunku o bana bir kelime diyosa ben ona 4 vs 5 soyluyorum cunku saygisizligi o baslatiyo bn suclu oluyorum sonra bana senin icine cin seytan girmis dedi kardesim ben onun yaptiklarini soyluuom yalan soyleme diyo ben bunu ittim o benim kollarima vurdu ve ellerimi sım sıkı tuuttu parmaklarim acidi ve biseu yapamadim cunku benden uzun ve kalipli ve o sirada o benim ellerimi tutup canimi yakarken bana birak diuo daha oncede byle olmustu o benim ustume cullanmisti kollarimi tutuyodu ben koltukta yatar pozisyona dusmustum , bende kardesime surtk dedim annemde o sana surtuk diyomu dedi bnde bn onun ablasiyim dedim bnde ilk defa dedim dedim annem olacakta 2 yildir toplam 4 kez bana o... dedi ikisini 3 ay once ayni gun kullandi 3 ay küs kaldim onla benim kardesime surtk dememe o sana diyomu diyor delirecem ikiside beni seytan olarak göruyolar
Güncellemeler
11 ay
annem 25 yaşındaki cocuk gibi değilsin diyor 25 yadindaysam zaten niye cocuk oluyorum 25 yasina geldin kavga ediyosun diyor bn kardesimi ittim diye oda benim kollarima vurup ellerimi sıktırdı
Güncellemeler
11 ay
istekli yerinde azgnn var arkadaslar ama ofkeli anlaminda kullandi
Sizce kim haklı çok kötüyüm yazın lütfen?