Akrabalarımızın, yakın çevremizin yerinde olsanız benim gibi biriyle evlenir miydiniz? (Sadece merak ediyorum, yanlış anlamayın) ?

kucukomerfarukk3535
Aslen Adıyaman'lıyız, ama dedelerimiz yaklaşık 200 yıl önce Malatya'ya, ardından da Konya'ya göç etmiş; yani şu anda Konya'da yaşıyoruz. Akrabalarımız genel olarak Atatürk'ü sevmiyor, ama ben onlar gibi düşünmediğim için Atatürk'ü seviyorum, hatta Atatürk hayranıyım. Ayrıca konudan bağımsız olarak, genel olarak dışa kapalı, sohbet etmeyi sevmeyen biriyim. Fazla arkadaş çevrem yok ve bu yüzden evleneceğim zaman halalarımın, teyzelerimin falan bana akraba çevresinden veya civar köylerden bir kız bulacağını, beni onunla evlendireceklerini düşünüyorum, ama görücü usulü evliliği kendime yediremeyeceğim için öyle bir şey olmasını istemiyorum. Kendimce buna engel olmak için, koluma kalıcı G. Mustafa Kemal imzası dövmesi yaptırdım. Akrabalarımızın, yakın çevremizin yerinde siz olsaydınız benim gibi biriyle evlenir miydiniz?
Akrabalarımızın, yakın çevremizin yerinde olsanız benim gibi biriyle evlenir miydiniz? (Sadece merak ediyorum, yanlış anlamayın) ?