Kayınvalidemle aram yok, konuşmuyoruz ne yapmam lazım?

Gizli Üye

Kayınvalidemle aram yok wp'den her şeyimi gizledim bir aydır konuşmuyoruz bu arada 2 aylık evliyim. Nişanliyken çok büyük sorunlarımız oldu. Her şeyime karşmaya çalışıyor ne yapsam benim haberim olsun sürekli bana danışsın bende rahatsız oluyorum kimseye hesap vermek istemiyorum zaten olaylar oldu Konuşmak içimden gelmiyor böyle olunca da eşim mutsuz ailesiyle arası bozuluyor. Ben konuşursam huzurumun bozulmasından korkuyorum sonuçta o ailesi konuşur eder eskisi gibi olur. Ortada kaldım uzaklaşmak istiyorum ama olmuyor. Düğünden sonra bir şey olmamış gibi konuştuk kayınvalidemle ama yeni evli olduğum halde görüntülü aradı iki güne bir ariyordu sürekli açmadim sesli aradığında açtım eşime konuşmak istemiyor karın ne yaptık biz demiş eşim de zorla mı konuşturcam demiş o günden berri eşimde konuşmuyor bir buçuk aydır onlarda aramıyor. Eşime sormadan araba eşya almişlar görümcelerimin haberi var eşime söylemişler oda zoruna gidiyor konuşmuyor. Napcam bilmiyorum izinde memlekete gidecez nereye ne diye gidecez bilmiyorum. Yani her taraftan kendimi gizlemem doğru mu ya da konuşmamam😐

Kayınvalidemle aram yok, konuşmuyoruz ne yapmam lazım?
9 Görüş