Yaşadığım şehri sevmiyorum?

Excitement9034
Selam dostlar yaşadığım yer de ki insanları ve oturduğum yer de ki insanları ortamlarını sevmiyorum onlara gözükmek istemiyorum çünkü ne zaman gözüksem arkamdan dedikodu yapılıyor yok parası var pulu yok yok arkadaşı yok manitası falan yok yok arkadaş çok zengin mirası var falan diyip her yere yaymaya çalışan insanlardan nefret ediyorum o kişilerden o yüzden insanlara gözükmek istemiyorum amcaları mi taniyanlar beni de tanıyorlar ve nelere sahip olduklarını bildikleri için bu sefer dışarı çıkıp insanlara gözükmek istemiyorum onlardan kaçmak istiyorum kendimi eve kapatıp depresyona sürüklenmek istemiyorum ama mecburum çünkü onlara görünmek istemiyorum beni taniyorlar ama iyi bilmelerini isterdim açıkçası amcami tanıyanlar beni de tanıyorlar haliyle babamı tanıyanlar beni de tanımış oluyorlar ve bu da her yere yayılıyor hiç canım sıkılıyor çok bu tür konulara bir keresin de kahveye takılmıştım ve orada dedikodu çok yayıldı yok hiçbir şey bilmiyorum yok parası var bu çocuğun gibisinden nefret ediyorum ne yapmam lazımdır benim bu kisiliklerden kurtulmam ve dışarı çıkmamı sağlamak adına ne yapabilirim sizce?
Yaşadığım şehri sevmiyorum?
1 Görüş