Eşinizle evlendiğinizde ailesiyle birlikte yaşamak istediğini söylese tepkiniz ne olurdu?

dionysosjai
Işınlanmayı bulurdum galiba.
Güncellemeler
1 yıl
Sorudan kastım aile ile birlikte yaşamaktı. @KizlarSoruyor
Güncellemeler
1 yıl
Çok Süper bir soru sormuşsun, sorun artık vitrinde! 🙂 Şimdi sorunu daha çok üye görecek. Üstelik, 4 Xper daha kazandın! Tebrikler! Eşinizle evlendiğinizde ailesiyle birlikte yaşamak istediğini söylese tepkiniz ne olurdu? Teşekkür ederim 🖤🧚‍♀️
Eşinizle evlendiğinizde ailesiyle birlikte yaşamak istediğini söylese tepkiniz ne olurdu?