Arkadaşlarım tarafından dışlanıyor muyum, istenmiyor muyum?

eslem201

Arkadaşlar bu yaz 4 ay boyunca çok uzak bir ülkedeydim ve 2 tane oda arkadaşım vardı. Onlarla birlikte kalıyordum. İkisi birbirini önceden tanıyordu ve çok yakın arkadaşlardı. Ben onlarla orada tanıştım ama çok iyi anlaştık. Birlikte çok vakit geçirdik, çok eğlendik. Yine kaldığımız yerde ortak arkadaşlarımız vardı. Onlarla da son zamanlarda yakın olmaya başladık ama o iki oda arkadaşım onlarla hep daha yakındı. Biz ordayken hep konuşuyorduk türkiyeye dönünce direkt buluşuyoruz falan diye. Türkiyeye döndüğümüzde oda arkadaşlarımla yazıştık buluşalım diye. Hatta o oda arkadaşlarım bana özledim seni ne zaman buluşuyoruz falan dediler. Ben de boş olduğum günleri söyledim tamam biz sana haber vericez dediler. 2 hafta falan geçti ikisinden de haber gelmedi. Yine yazıştık onlarla tekrar biz sana haber vericez dediler böylelikle 2 ay falan oldu. Geçen gün o kaldığımız yerdeki diğer arkadaşlarımız gelmiş şehir dışından ve buluşmuşlar fakat bana haber vermediler, ben bunu storylerde gördüm hatta ortak wp grubumuz var fotoları oraya bile atmışlar. Yani arkadaşlar neredeyse 3 ay olucak geleli ve benimle daha hiç buluşmadılar. Sizce onlar tarafından istenmiyor muyum, arkadaşlığımı kesmeli miyim?

Arkadaşlarım tarafından dışlanıyor muyum, istenmiyor muyum?
37 Görüş