35 yaşındayım ailemle yaşıyorum, psikolojik şiddet görüyorum. Evden nasıl kurtulurum?

Sertapinci345

Merhaba Arkadaşlar.35 yaşında bir bayanım. Ne yazık ki bahtsız olarak ailemle yaşıyorum. Babam ve Annem çok katı bir şekilde narsist. Ailede benden küçük kız kardeşim var. Ona farklı bir şekilde davranıyorlar. Beni de evde yok sayıyorlar. Evde her işi yapmama rağmen. Babam hiçbir şey yapmıyorsun zaten diye geçende sertçe bana bağırdı. Bende konuşmayı kestim arkadaşlar. Annemle 1 aydır konuşmuyorum. Bana büyük haksızlıklar yaptı. her şey bitti diye bağırdı. Bende biterse bitsin dedim. Babam bulaşık görse nerdeyse fiziksel şiddet uygulayacak arkadaşlar o derece. Gece bulaşık kalmış. Annem söyleniyor mutfakta. Babamda bağırıyor küfrederek zehir zıkkım olsun diyerek sabrediyorum yakında patlayacağım diye fiziksel şiddete dayalı tehdit ediyor. Arkadaşlar korktum. Anladım ki bu evden derhal çıkmam lazım. Bu hastalar gerçek manada psikolojimi bozdu.

35 yaşındayım ailemle yaşıyorum, psikolojik şiddet görüyorum. Evden nasıl kurtulurum?
17 Görüş