Babam konusunda ne yapacağımı bilmiyorum?

Gizli Üye

Merhabalar artık dayanamayıp bu soru başlığını açtım çünkü hiç etkilenmeyen ben artık bunlardan çok etkilenip bünyemi zayıflatmaya başladım.19 yaşındayım babam senelerdir anneme çektiren bir adam 20 yıllık evliliklerinin 9 yılı annemi aldatmış ve annemin artık dayanamayıp boşanmasıyla hepimizin kurtulduk sandık ama zerre kadar kurtulamadık. Ben çocukluğumdan beri çok babacı bir çocuktum ama artık ne ona karşı sevgi nede nefret besliyorum iyi olsun benim için yeterli ama sohbete girmek istemiyorum çünkü kendisi çok dengesiz bir insan. Anneme bu kadar şey yaşatmasına rağmen sanki hiçbir şey yasatmamis ve annem hiçbir şey yaşamamış, biz yaşamamışız gibi yüzsüz bir şekilde annemle barışma hayalleri kurma çabasına girdi. Bizi rahatsız edip gittiğimiz herşeye karışmaya başladı annemle boşandığı halde o benim herşeyim, eşim, o bidaha evlenirse onu öldürürüm demeye başladı. Annemin doğum günün de birkaç gün önce oluyor ortalığı birbirine katıp zehir etti annemin kolunu bacağını kirmakla öldürmekle tehdit etti. En son olan olay da da ben annemin iş çıkışına gitmiştim saat 7.30 civarında annemle evin önündeydik döndüğümüzde babam beni aradı bende arkandayım diye cevap verdim elimde kırtasiyeden cikarttirdigim çıktılar vardı. Nereden döndüğümü bu saatte dışarı çıkamayacağımı söyledi bende annemle olduğumu söyledim ki normalde babam asla karışmazdı böyle seyleere dediğim gibi dengesiz bir insan. Eve çıktığım da beni 2 kere daha arayıp hakaretler de bulundu daha sonra evimizin aşağısındaki parka konuşmaya çağırdı ve bana eğer birşeyler sakliyorsam beni öldüreceğini namusu şerefi üzerine yemin ederek söyledi gozlerime bak sen bu evin en büyüğüsün hata yaparsan seni öldürürüm dedi sonra ağlayarak siz benim evlatlarımsınız dedi sarıldı cidden ne yapacağımı bilmiyorum yıllardır bunları yaşıyorduk ama artık aşırı derecede etkilenmeye başladım görüşmek sesini duymak bile istemiyorum dün rahatsızlandım arayıp iyi olup olmadığımı sordu defalarca ama artık içime işlemiyor sanırım. Parkta oturduğumuz gün rehberde birini ararken kadınla olan konuşmalarına da rastladım ayriyetten bana istese en kral kadınla bile yatabilecegini söyledi. İgrendim kendi öz babamdan dışarı çıkmaya tedirgin oluyorum bir yere gitsem arayıp sorun çıkartır gibi hissediyorum sizce ne yapmalıyım cevap verenlere şimdiden teşekkürler

Babam konusunda ne yapacağımı bilmiyorum?
8 Görüş