Duygularimi ve bazı konularda hislerimi kaybettim goruslerinizi paylaşır misiniz?

Gizli Üye

Evliligimin 8. Senesindeyim. Buna ne kadar evlilik denilirse tabi. Eşim işi gereği 8 de ise gidip 11 de geliyor haftanın sadece 1 günü evde o günü de yatarak ya da alışveriş yaparak ya da sadece annesine giderek geciriyoruz. Bazen o arkadaşları ile bir yere gider ben evde yine yalnizim. Kendimi evli gibi hissetmiyorum ve garip olan şey eşime karşı bir şey hissetmiyorum artık. Onu seviyorum evet ama nasıl bir sevgi onu tarif edemiyorum. 2 çocuğum var bana hiç bir konuda yardım etmiyor destek olmuyor. Buda ona gıcık olmama sebep oluyor. Sadece o değil. Mesela bir yere gidince gitmemi istemiyor gitsem bile sitem yapıyor. Ailem uzakta ve evliligim boyunca 1 kere gidebildim oda kardeşimin düğünü olduğu için. Açıkçası hayatı zindan ediyor. Ama benimle de hiç bir sekilde zaman gecirmiyor. Severek evlilik yaptım ve evliligin böyle bir şey olduğunu bilseydim asla evlenmezdim. Para konusuna gelince ayda 100 tl para veriyor bana ve neye ihtiyacin olursa eve alıyorum zaten paraya niye ihtiyacin olsun ki diyor. Ama biliyor ki ben ondan bunu alıcam deyip şunu alıcam deyip para istemem. Her ne olursa olsun insanın parası olmali ihtiyaçtan veya değil. Benimle zaman geçirmediği gibi bana da hiç bir şeye izin vermiyor. Gerçekten çok yoruldum. Duygusuzlastim hissizlestim. Hiç birşeye hevesim yok artık. Cesaret edemiyorum da boşanmaya. Arkamda kimse olmadigindan değil babam annem var ama yine de neden bilmiyorum cesaretim gelmiyor. Pişman olmaktan korkuyorum ne olacağını bilmiyorum. Ve cok caresizim ne yapıcam bilmiyorum 😯

Duygularimi ve bazı konularda hislerimi kaybettim goruslerinizi paylaşır misiniz?
11 Görüş