Arkadaşımla aynı kızı seviyormuşuz, ne yapmam gerekiyor?

Gizli Üye

En yakın arkadaşımla aynı kızdan hoşlanıyormuşuz. Sohbet arasında "ben uzun zamandır bir kıza aşığım" diye işte tarif etti kızın dış görünüşünü. Ben de ona hoşlandığım kızın fotoğrafını gösterdim (hoşlandığımı bilmiyor ama) aynen bu kız dedi. Gerçekten çok üzüldüm. Özellikle bu durumun aramızı açmasından korkuyorum. şu an gerçekten çok kararsızım. Böyle bir deneyimi olan birisi tavsiye verebilir mi? (t*şşak geçecek arkadaşlar yazmasın lütfen)

Güncellemeler
2 ay
Arkadaşım kızı tanımıyor kızla uzun zamandır aynı otobüse biniyorlarmış o da hoşlanmış kızdan hem de uzun zaman olmuş ve bana şimdi söylüyor. O kızla işyerinden arkadaşız muhabbetimiz az çok var ama arkadaşım "uzun zamandır bir kıza aşığım" dedi ve tarif etti kızı. Bana da tuhaf gelmeye başladı bu kız olabilir mi acaba diye. Gösterdim "aynen bu sen nerden tanıyorsun" dedi ben de "iş yerinden arkadaşım" dedim "ben de o kızdan hoşlanıyorum" diyemedim...
Güncellemeler
2 ay
Bir az zor olsa da kızı arkadaşıma bırakmaya karar verdim şansını denesin. Ben şansımı denemeyeceğim ama deneyeceğim bir şey var. O da arkadaşlığı. Bakalım gerçekten de en yakın arkadaşım mı. Sınavlar öğrendiğin bilgileri test etmek için vardır. Ben de arkadaşlığımızı test edeceğim. Ona o kızdan ben de hoşlanıyorum ama sana bırakıyorum diyeceğim. En son yapabileceğim bu, kızı tavlama konusunda onunla yarışamam çünkü benden daha kalıplı ve yakışıklı birisi...
Arkadaşımla aynı kızı seviyormuşuz, ne yapmam gerekiyor?
21 Görüş