Babamın iş yeri var kaç yıldır ona yardım ediyorum, başlarda harçlık veriyordu ama şu anda vermiyor. Ne yapmalıyım sizce?

Gizli Üye

Ya ben pek disiplinli çalısmıyorum aslında istedigim zaman oturuyom istedigim zamn kalkıyom babam iş verirse onu yapıyorum tabikide ama müşteri gelemediği sürece hep oturuyorum telrfona bakıyorum başka yerde bu rahatlık olmadıgı için hemde babamı yanlız bırakmamak için başka biyerde çalısmak istemiyorum babamında büssürü borcu biliyorum aylık net 10 bin tl gidiyor toptancıları saymıyorum bile toptancılardan toplu mal alırsak onuda karta çekiyor bazen peşin veriyor yanii para istemeye yüzüm olmuyor sen çalıs senin paran bende birikiyor diyor ama benimde para elime geçmedikten sonra çalısma iştahım kaçıyor bana günde 6,7 kere" telefona çok bakma , bukadar çok oturma" diyor bu durumda benim yerimde siz olsanız ne yapardınız sizce?

Güncellemeler:
1 ay
Sizin yardımınız lazım
1 ay
Babayla çalısmak kolay degil afrasını tafrasını çekiyorum iş yetmiyoe evdede laf ediyor bi ton telefon oynamama oturmama gözün kanlanmıs bakma telefona diyor uyu yat herşeyime karısıyor birikim yapacak 1 kuruşum bile yok
Babamın iş yeri var kaç yıldır ona yardım ediyorum, başlarda harçlık veriyordu ama şu anda vermiyor. Ne yapmalıyım sizce?
3
4
Görüşünü yaz