Mezun senemdi, yine kazanamadım. Kardeşim ODTÜ kazandı. Kardeşimi kıskanmam beni kötü biri yapar mı?

Gizli Üye

Benim de sıralamam çok kötü değil, istediğim yerler tutmuyordu sadece. O eşit ağırlıkta 8 bin yaptı. Kıskandım içten içe, herkes tebrik falan ediyor beni de teselli ediyorlar. Onun adına mutlu da oldum tabii ki ama ne yapayım :/

Mezun senemdi, yine kazanamadım. Kardeşim ODTÜ kazandı. Kardeşimi kıskanmam beni kötü biri yapar mı?