Ablamla arkadaşı benim hakkımda atıp tutmuşlar, iyi bir gıybetimi yapmışsınız desem mi?

Gizli Üye

şu an çok sinirim bozuldu olayı anlatayım

Ablamın 1 sene önce eski telinde kendi kendine çekildiği fotolar vardı ve eski telini bana verdiler orada da göğüs dekoltesi falan da var profil fotosu yapmış bana ailemle kavga ederken sus falan dedi ben de babamların yanında "Sen de anca mxmelerini at" dedim ablam başka şehirde okuyor başka odaya getirip kardeşimle azarladılar senin yüzünden babam okuldan alır da bilmem ne de babanın yanında edilecek laf mı bu falan diyip ağlamaya başladı. Ben de abartma dedim kavga ettik ablm bana yalvardı işte sonra arkadaşına bu olayı anlattı arkadaşı da gerz. ekalı mı bu demiş, kendisi asıl grzxekalı mk kendisine ne kendisi niye karışıyor anlamadım narsist olabilir demişler kime çekti bu kız baba tarafına mı demişler beyinszler, ilgi manyağı, kötü kalpli falan demişler benim hakkımda canım sıkıldı. Ablama diyeyim mi iyi bir gıybetimi yapmışsınız diye?

Ablamla arkadaşı benim hakkımda atıp tutmuşlar, iyi bir gıybetimi yapmışsınız desem mi?
11 Görüş