Sanki bir psikopat, ne yapmalıyız?

Gizli Üye

Arkadaşlar ablam bana göre psikopat. Ama psikolağa götüremitoruz. Durduk yere sinirleniyor ve öyle böyle değil. Herkes camlara çıkar , avazı çıktığı kadar bağırır. Herkes ondan korkar. Komşular bileÇünkü insanlara davranışı çok korkunç. Babam yok , öldü. Annem var bir de erkek kardeşim. Erkek kardeşim bazen kendini tutamayacak gibi oluyor , ama bugüne kadar hiç vurmadı bile. Kimse ona hiç vurmadı. Üstümüze saldırsa da çünkü polise gidip yalan yanlış ifade ile bizi suçlu bulabilirler diye. Aslında ses kayıtları aldım. Ama annem izin vermiyor polise gitmeye çünkü daha da kötü olur diyor.. Belki şu an anlamadınız yazdıklarımdan çünkü anlatsam roman olur , kısa kesmeliyim. Ablam demek bile istemiyorum , ondan nefret ediyorum. Uyurken kimse ses yapmasın (gündüz 1 2 de uyur o zaman dahil ses yaptırmaz) resmen evde parmak ucunda yürüyoruz ses olmasın diye. En ufak şeyden rahatsız oluyor. Bugün yine bir tartışma oldu. Öyle bağırıyor ki anneme havluyla vurmaya çalıştı ve ona "Seni sosyal medyada rezil edicem yanlış işler yaptığını yazacağım" dedi annem de en son üzüntüden dayanamayıp bayıldı ve ambulansı çağırdık, hemen sonrasında polis de geldi ama annem hiçbir şey söyletmedi bize. Ben 25 yaşındayım aslında çocuk değilim kardşeim de aynı yaşta. Ama annem bize mani oluyor herhangi bir şey yapmamıza. Ya akıl hastanesine kapatılmalı ya da bu evden uzaklaştırılmalı. Ama anneme göre bu onu daha da kötü yapacakmış. Bilmiyorum ne yapacağımı lütfen yardımcı olun.. Akıl verin bana. Korkuyorummbir gün gece gelip annemi bile kesebilir. Abartmıyorum srkadaşlar vallahi evimize artık insanlar korkudan giremiyor.. O izlediğiniz filmler aslında bizim evde yaşanıyor.

Sanki bir psikopat, ne yapmalıyız?
3
3
Görüşünü yaz