Eski sevgilimin kardeşiyle arkadaşlığımı nasıl bitirebilirim?

Gizli Üye
Kendisi çok çok yakın arkadaşım, çok da seviyorum yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyor yani arkadaşlıktan öte bişey. Ama bu arkadaşlık bana zarar veriyor. O benim hayatımda olduğu sürece eski sevgilimi unutmama imkan yok gibi. Daha yeni anladım sevgilimle 5 sene önce ayrılmıştık, şimdi nişanlanmış 1 ay oluyor öğreneli onu da arkadaşım söylemedi ben üzülmeyeyim diye. Ben kendim gördüm instagramda denk geldi. Sürekli onu soruyorum arkadaşıma da onu da darlıyorum sürekli. Sürekli bi ağlıyorum ona da gösterememeye çalışıyorum ama olmuyor. Ben öğrendiğimden beri eski ben olamıyorum. Arkadaşım benim kardeşim gibi ama onunla olan ilişkimi nasıl bitiricem onu da bilmiyorum.
Güncellemeler
1 yıl
Beni ondan başka anlayan dinleyen hiç kimsem yok :( ama bitirmem gerekiyor. Çok iğrenç ve bencil hissediyorum kendimi..
Eski sevgilimin kardeşiyle arkadaşlığımı nasıl bitirebilirim?