Ne yapmalıyım kafam karışık?

Gizli Üye
Ben 9 aylık evliyim eşim kafadan doldurulabilen birisi kaynanamla altı üstlü evimiz. Kaynanam ne zaman bişey olsa yukarda biten bi insan aşağıda sıkıldım deyip yukarı gelip ortalığı karıştırıp gider. Zaten ben daha bi haftalık evliyken geldi oğluyla beraber yattı sarmaş dolaş ben de koltukta yattım. Görümcelerim zaten ayrı.9 aydır eşim beni baş başa bi yere çıkarmamış bi yere giderken hep annesini ablasını peşimize alır. Sevgililer gününde bile durum aynıydı ablası falan işte. Yolda gidiyoruz beş aylık karnım hamileydim o zamalar ablası da hamileydi ablasına benim yanımda diyo ki abla tüm kızlar benim önüme bakıyo ablası da diyo ki tut da üstüne onları şemsiye yap. aradan bi süre geçti ablası doğurdu doğumuna gittim ama hamileliğim sürekli kanamalıydı düşük riskim vardı sancılanıyodum sürekli eşime dedim sancım var diye şimdi senle mi uğraşıcaz diye surat etti. Neyse sancı falan boş ver dedim ama belim çok kötü ağrıyordu. Ertesi gün de duştaydım eşim hadi ablamın yanına gidelim dedi ben de duştayım bi saat sonra gidelim dedim vakit geç oluyo falan diye söylendi sonra annemle giderim sen ne halt yersen ye dedi tamam dedim gitti sandım çünkü aşağı indi sesi geldi yani. Neyse duştan çıktım bi baktım içerde müzik açmış bi klip kızı izliyo işte geç önümden falan yaptı ben de üzerimi giydim bi baktım sinirle geldi beni dövmeye başladı ben bebeğimi korumak için merdivene geçtim ama çok kötü ağlıyorum geldi kolumdan çekiştirmeye falan başladı bu seferde bu evi temizle diye (kahvaltı bulaşığı vardı mutfakta sadece) sonra ben kalktım ağlıyodum hala yürü aşağı in orada zırla dedi ite kalka beni aşağı indirdi ben peçete almak için yan odaya geçtim o da içeri girdi dövdüm dedi kayınbabam da iyi yapmışsın buna kötek atmalısın seni ezer dedi. İçeri girdim bana bir sürü laf saydı bi yere yakışmıyosun falan filan git yukarıyı temizle dedi kaynanam da geldi benle bana kovayı aldım döktüm sonra da hastanelik oldum düşük yaptım 2 çocuğumu daha çok şey var da buraya sığmıyor...
Ne yapmalıyım kafam karışık?
4
4
Görüşünü yaz