Kelimeleri dogru telaffuzu ile yazmayan / yazamayan kişilere karşı bakış açınız nasıldır?

Funda_a
Selamlar herkese..
Kelimeleri dogru telaffuzu ile yazmayan / yazamayan kişilere karşı bakış açınız nasıldır?
Sizi bilmem ama ben özellikle KizlarSoruyor' da yazmaya başladıktan sonra daha çok olmak üzere kelimenin doğru telaffuzu ile yazılmasına çok önem veriyorum...
Elbette benimde hatam olabilir ama genelde doğru yazıyorum diyebilirim..
Gündelik hayatta bile, özellikle Whatsap mesajlarında her şeye dikkat etmek beni çok yoruyor olsa da elimde olmadan yapıyorum bunu..
Soruyu hazırlarken verdiğim görsel örneklere dikkat lütfen.. 😂

Birde şu var. 😄 ANKASTRE 🤔
Peki sizin kelimeleri dogru telaffuzu ile yazmayan / yazamayan kişilere karşı bakış açınız nasıldır?

#funda ®️♠️
Bakış açım çok olumsuz olur..
Özellikle De leri Da ları ayrı yazmayandan hemen soğurum..
Doğru yazılması çok hoşuma gider. Bende doğru yazmaya gayret ederim..
Pek dikkat etmem. Doğru yazılmayanada bozulmam..
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
40 Görüş