Kocamı internetten tanıştığım kişiyle aldattım, bunu ona söylemeli miyim?

Gizli Üye
Ben 19 yaşımda evlendim sevdiğimle 4 yıllık evliyim bundan 8 ay önce İnternet üzerinden tanıştıgım biriyle buluşup aldattım ama bir anda olan birşeydi o kadar pişmanım ki sürekli ağlıyorum çünkü eşim bana çok değer veriyor vicdan azabından uyuyamıyorum bazen bana o kadar kötü davrandı ki o kişi bir kal.. ak gibi kendimi çok kötü hissettim eşim biz sert bile olsak alnımdan öperdi uyurduk arkadaşlar linç gelmesin bana fikir verin nolur vicdan azabından ölüyorum eşim duysa beni iki dk tutmaz ve çok kıskanç zarar verir kendine ama bu sırla yaşayabilir miyim bilmiyorum bana yaptığı sürprizlere bile ağlıyorum haketmediğim için söylemeli miyim her ne kadar yuvam dağılsa da
Kocamı internetten tanıştığım kişiyle aldattım, bunu ona söylemeli miyim?