Eltilerim ve görümcelerim tarafından dışlanıyorum, nasıl davranmalıyım?

Seren2991
Arkadaslar selam,
benim kimseye acmak istemedigim bi derdim var. Esimin ailesindeki gelinler ve tek görümcem tarafindan dislaniyorum ilk bi benim sayemde Dogum günü bahanesiyle toplanmistik eslerle birlikte esimin amcasinin iki gelini ve benim eltim ve görümcem, eltim benden kücük olmasina ragmen benden daha rahat birisi kolayca herkezle sohbet eder arkadas olabilir ben daha cekingenim ama soguk degilim konusurum görümcem zaten Eltim aileye önceden gelin geldigi icin onunla kanka benimlede kötü degil arasi ama benimle sadece gelinleri oldugum icin konusuyor gibi , herneyse o toplandigimiz günden belli 1 sene falan gecti whats app grubu yapilmisti orada ilk basladilar yazisiyoruz benim yazdigim seyler hep yok sayiliyor biseye gelemiycem diyor plan yapilinca kimseden tepki yok falan bunun gibi seyler oldu bende bi süre sonra dayanamadim ciktim gruptan görümcem disinda kimse sormadi o da dislandigimi falan söyleyip icimi dökünce tabi kabul etmedi falan neyse bi süre görüsmeyip sonra bisey olmamis gibi gene görüsmeye basladik hepsiyle ama tabi bu arada hic konu yüz yüzeyken acilmadi bile bi süre sonra amca tarafinin gelinlerinden biri hamile kaldi diye süpriz yapmak icin yine bi whats app grubu actilar beni davet ettiler bu sefer kayinvalidem ve yengemizde var ve durum yine ayni üstelik bayaga acik acik yani bi fikrimi paylastigim halde kimseden bi cevap yok kisa dahi olsa bende artik dayanamadim sinirden yine ciktim bi gün sonra yengemiz biseyemi alindin diye aradi sordu bende anlattim onlrin adina özür diledi ama tabi yanlis anlamisindir falan filan dedi sonra bugün eltim yazdi niye ciktin gruptan diye anlatincada yok cok üzgünüm ama senin sayilmadigin falan yok seni heryere cagiriyoruz haksizlik yapiosun artik bize falan diyince bende kisaca senin mesajin yetti yazdim bisey yazmadim uzattim biliyorum ama daha iyi anlayin durumu diye :/.. bundan sonra nasil davranmaliyim nolur bi fikir verin önce yaptiklri haksizlik yetmezmis gibi üste cikmasi cok agirima gitti resmen üzüntüden tüm gün kafama taktim üstelik bunu yazan eltime ben kardesim gibi davrandim hep evime cagirdigimda hep özendim kizini kendi yegenim gibi sevdim annem evine cagirdi kayinvalidemle birlikte o yüzden iki kat agirima gidiyor lütfen yardim edin?
Eltilerim ve görümcelerim tarafından dışlanıyorum, nasıl davranmalıyım?
3
5
Görüşünü yaz