Eşim beni anlamıyor ve kaynatamda çok üstüme geliyor?

Gizli Üye
Fırtınanın ortasında kaldık eşimle araba çok sarsıldı panik atağım tuttu eşim teselli etmedi aksine dahada çok korkutup karşımda güldü eve geldik maalesef kaynanamlarla oturuyorum ona kızgınlığım geçmedi sofrada da çay koymamı istedi eşim bende kendime gelememiştim çayı koymayı istemedim sonra kaynatam bana bakıp kendini ezdirme oğlum sen aptal mısın falan diyip eşimi doldurdu eşim hbişeyi umursamadı sonrada ben ona kızdım eşime neden böyle yaptın insan düşmanına bile o an böyle davranmaz dedim kaynatam bana çıkışıp huzur kaçırıcı misafir dedi sinirlenip odama geçtim sessizce eşimle gülüşüp arkamdan bu kadınla evlilik yürümez yuvayı tutmayı beceremez diye laflar söyleyip eşimi iyice doldurdu bende kendimi savundum karşısına dikilip ne kadar yanlış kelimeler bunlar dedim şimdi de beni günah keçisi ilan edip beni suçladılar kaynatam daha da çok güç alıp üstüme yürüdü ben suçlu değilim ama eşim ve babasının şu tavırlarından bıktım özellikle kaynatam için kadın el kiri kadın her zaman var lafını eşime sürekli kullanıp aşağlaması ve yuvama çomak sokmasından eşimin aklına girmesinden bıktım ne yapmalıyım?
Eşim beni anlamıyor ve kaynatamda çok üstüme geliyor?
8
4
Görüşünü yaz