Gelinler olarak bu kayınvalidelerden çektiğimiz nedir?

Gizli Üye
Merhaba istenmeyen ve bir türlü sevilmeyen gelinler 😂 Şaka maka 1.5 senedir kayınvalidemle uğraşıyorum. İyi oluyorum yaranamıyorum onun gibi oluyorum yine olmuyor ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Kendisini ilk başlarda annem gibi severdim ve bunuda belli ederdim ama sonra baktım gördüm ki en küçük hatamda yüzüme vurur oğluna gider günlerce arkamdan konuşur doldurur eşimle aramızı açar bizi boşanmaya kadar getirir. Biraz anlayışlı olayım bir şeyide görmeyim demez dan dan yüzüme yapıştırır hemde çok kötü bir üslupla. Eşimle yemeğe gideriz gezmeye gideriz bizi çekemez , evine gideriz beş karış suratla ağırlar ama benden buna rağmen güler yüz bekler. En son bu yaptıklarından dolayı kendisiyle görüşmeme kararı aldım çünkü her bir araya geldiğimizde eşimle birbirimize girerdik yaptıkları günlerce kafamdan çıkmazdı çok ağrıma gidiyordu. Sonrasında eşimde annesine kızdı sonuçta benim ne kadar üzüldüğümü görüyor, ve hatalarını kendisine söyledi , sonuç ne oldu , ben eşimden annesine olan sevgisini çalmışım. Şu laftan sonra kendisinden nefret etme derecesine geldi hatta nefret ediyorum. Ne olacak böyle halimiz? Sizin çözümleriniz neler tecrübeli gelinler bana yardımcı olun 💖
Gelinler olarak bu kayınvalidelerden çektiğimiz nedir?
7
3
Görüşünü yaz