Gelin kayınvalide ilişkisi nasıl olmalı?

Gizli Üye
Kayınvalidem le aramiz iyi yani şöyle ben herşeye tamam dediğim için veya hediyeler aldığım için iyi diyelim çünkü evleneceğimiz sıra beni istemez gibi tavırlar sergiliyordu ablam falan da fark etmişti bunu neyse geçen gorumcemdeyiz annem falan da var ben dedim ki halanin kıza kıyafet ayarlayverdim bana küçük gelenler dedim kayinvalidem fatime boktan şeyleri sever dedi baktım kaldım boktan olan kıyafetlere ben zamanın da iyi paraya aldım yanlız dedim hiç bişi demedi neyse sorna bisiy yokmuş gibi kızım kızım kızım morelim bozuldu annem var yanımda annemde sana demedi onu dio bariz bana dedi çalışmasam hergun yemeği ben yapicakmisim öyle diyor gelinler yapicak kayinalar yiyecek diyor nasıl sinir oldum ya ben bı hayır desem tamam yani boku yedik uğraş uğrasa bilirsen evi temizlemiyor benden meded umuyor pazar tatilimde halı yikamaya çağırıyor saçma sapan kendi kızın var evinde
Güncellemeler
1 ay
Eşimin kıyafetleri de S beden şimdi xl giyiyor ikimizdw kilo aldık mont kazak falan alıyorum ona neymiş nie aliyormusum biriktiricekmisim bana öyle diyor kendim çalışıyorum kendim yiyorum sanami sorucam az kaldı terslicem birgun
Gelin kayınvalide ilişkisi nasıl olmalı?
19 Görüş