Annem ayrımcılık yapıyor, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Ayrımcılıktan kastım şu ki benim sevgilim yok ablamın sevgilisi var. Geçen sarmanın altı biraz tuttu diye baba or. sp. dedi Ben bu kıza artık sabredemİyorum bir gitse artık falan dedi. Erkek kardeşim annemin yüzüne yüzüne o kadar çok bağırıyor ağzını açıp bir şey demiyor. Ben normal ses tonum da konuşurken beni azarlama vs diye bana bağırıyor. Anne ben seni azarlamadım diyorum. Konuşurken küçümser gibi konuşuyorsun diyor. Anne ben seni niye küçümseyim diyorum. Bilmiyorum bende çözemedim diyor. Bir keresinde ablamla ranzada uyuyoruz. Yüzüme koyuyum diye meyve kabukları verdi. 1 saat sonra ablama diyorki sana ulaşamadığım için ona verdim yoksa sana verecektim diyor. O böyle yaptığı için kardeşlerim de beni her fırsatta küçük düşürmeye başladı. Bir keresinde karpuzu onun istediği masa da doğramadım diye evi başıma yıktı. Bende haliyle kendimi yalnızlığa verdim. Bu seferde odasında kimlerle konuşuyor acaba bu or. sp. diye söyleniyor ablamın sevgilisinin de sürekli halini hatrını soruyor. Bana gelince böyle yapıyor. şu an bunları üniversite de bir yurt odasındandan yazıyorum. evimi annemi babamı kardeşlerimi o kadar çok özledim ki. Ama gitmeye korkuyorum annemden dolayı gidemiyorum. Kendimi hiçbir yere ait hissetmiyorum. Kendimi aşağı aradım geliyor böyle hissedince. Ne yapmalıyım?
Annem ayrımcılık yapıyor, ne yapmalıyım?
5 Cevap