22 gü

Evlat katili olacağım diyorsa napardınız?

OyLEBoYLEbiseyler
Herkese merhaba bugün yine annem tarafından şiddete maruz kaldım. 2. kez aynı şekilde beni dövüyor ve bana saldırıyor. Beni evden kovuyor. Babam vefat etti. 27 yaşındayım ama bakıyordum da hiç büyüyememişim çünkü ömrüm hep korkuyla geçmiş. Yere bir şey döküldü görmedim silmedim diye hırsız gibi akşama kadar evde yemek ye dedi. Yemek yemek en doğal hakkım değil mi insan olduğum için? Ama o ben ne zaman yemek yesem çıldırıyor. Evlat katili etme beni dedi dövdü bayağı. Babam yatalakken de aynısını yaptı. Şükret ya dedim. Onca zaman sonra eve gelmişiz şükret ama etmiyor. Sürekli beni evden göndermeye ve bana yük olmaya çalışıyor. Böyle bir annem olduğu için gerçekten çok üzgünüm. Dün gece aldım başımı gittim gelmeyecek kurda kuşa yem olacaktım ama yoldan çevirdiler beni. Eve geldiğimde git nereye gidersen or. Ospu demek evden kaçarsın ha dedi yine üzerime yürüdü kapıyı kapattım. Arkadaşlar ben bacım. pu değilim. Olsam bile bunları yaşamam mı gerekiyor? Alma mazlumun ahını diyolar ya annem çok kötü bir şey yaşayacak farkındayım ama umarım evlatlarıyla sınanmaz bir daha.. Düşmez kalkmaz bir Allahtır bana bu kadar eziyet ediyor ya. Gerçekten bilmiyorum. Sabah kalkıp kahvaltı bile yapmadım döver diye ve kavga eder diye... Allahım lütfen yardım et bana. Öldüreceksen de süründürme arrık al canımı. Ölümden korkmuyorum ben hayattayken çektiğim acılardan usandım.
Evlat katili olacağım diyorsa napardınız?
9
3
Görüşünü yaz