Sizce kadınların samimi ve nazik davranışı "ilişkiye davet" midir?

Ehlivukuf u

Cinsel**n bastırıldığı toplumlarda kadınların samimi ve nazik davranışları erkekler tarafından "ilişkiye davet" olarak algılanıyor.

Kadınlar "acaba yanlış mı anlaşılırım?" diye düşünmekten karşı cinsle dostça ve sağlıklı ilişkiler kuramıyorlar.

Bu reel hayatta da böyle, sosyal medyada da böyle.

Birbirimizi dişi ve erkek kimliklerimizden bağımsız önce "insan" olarak görmeyi öğrenmemiz lazım.

Kadınların kendilerini korumak adına gösterdikleri erkeksi davranış biçimleri içlerindeki dişi enerjinin körelmesine ve eril enerjinin yükselmesine sebep oluyor.

Kadınlar zerafetini yitirdikçe ve erkekleştikçe hayat zerafetini yitiriyor.

Kadınların nezaketini ve zerafetini "kuyruk sallıyor" olarak görmekten vazgeçelim.
Ve önce birbirimizle insani ilişkiler kurmayı öğrenelim, dişi ve erkek olmak sonraki aşama.!

Güzin Yeğin
Bu yazıya katılıyor musunuz?
Sizce kadınların samimi ve nazik davranışı ilişkiye davet midir?
Sizce kadınların samimi ve nazik davranışı "ilişkiye davet" midir?