Ciddi olmak mı çok konuşmak sempatik olmak mı?

Gizli Üye
Ben çok cana yakın, saf, konuşkan, sempatik bi kızdım ama insanlara ne anlatsam arkamdan konuştular dedikodumu yaptılar hatta iftira attılar ama ben onların bana anlattıklarını kimseye demedim desem yer yerinden oynar ama yapmam

Artık soğuk, donuk, ciddi bir kız olmaya karar verdim somurtucam, konuşmayacağım,
Yeter ya bi aile hekimim kaldı arkamdan konuşmayan o bile konuşmuş be!!

İnsanlara iyi niyet gösterince bakın böyle oluyor işte
Onların attığı kazıklar yüzünden psikolojik tedavi görüyorum antidepresan kullanıyorum

Ben onlara hiçbir şey yapmadığım halde neden arkamdan konuştular, dedikodumu yaptılar, kazık attılar?
Ciddi olmak az konuşmak
Sempatik çok konuşkan güleryüzlü olmak
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Beni bu insanlar bitirdi
Ciddi olmak mı çok konuşmak sempatik olmak mı?