Ailem çok baskıcı ne yapabilirim?

Gizli Üye
Ailem dindar sayilmaz annem kapali namazinda falan babam ona yillarca karsi cikti 3 senedir onada bise oldu. ve namaz kilmaya basladi anneme karsi. gelirdi her konuda artik indan taraf. Liseye gecerkende beni zorla kiz imam hatipe verdiler puanimada yazik oldu. 470 di simdi oeaya gelenler 240 ile geliyo. Okulumdan ve kapali insanlardan nefrwt ediyorum. Ailem o kadar baski yapiyoki ders konusunda giyimim konusunda. Sifir ve mini seyler sort falan giyinmiyorum ama babam pantoluma ve kisakoluma bile kiziyo. Beni oyle gorunce evden cikartmiyo. Annem bir ferace aldiginda benide araya sokup ona neden almiyosun diyo sinirlerimi bozuyo. Telefon konusundada hep kiziyo elimde gormedigi halde hep bjseler ima etmeye calisiyo. Hep baskici ve tehditkar. Universite konusunda iyi bir yeri alamazsan seni ilahitata verecem o kadar dedi. Cok agliyorum ya milletin oratasinda bana bunlari yapiyo. Cok bizim gibi aileler taniyorum hepsinin cocuklarida benden acik ama karisan yok. Nr yapmam gerek ben daha dayanamiyorum. Babama zaten karsi gelemiyorum bise soyleyemiyorum. Kizinca vuruyo. Ne yapmam gerkkkk yardimmmm? :( :(
Ailem çok baskıcı ne yapabilirim?
20 Cevap