"Turistin göz zevkini bozacak çirkin vatandaşlar dışarı çıkmayacak." dense karantinanız uzar mıydı?

Oceansoul
Turistin göz zevkini bozacak çirkin vatandaşlar dışarı çıkmayacak. dense karantinanız uzar mıydı?
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun tartışma yaratan “Turistin görebileceği herkesi mayıs sonuna kadar aşılayacağız” sözleri sosyal medyada büyük yankı yarattı biliyorsunuz. Az önce şöyle bir şey gördüm ve size sormak istedim. Benim kesin uzardı, sizde durum ne? :D
Turistin göz zevkini bozacak çirkin vatandaşlar dışarı çıkmayacak. dense karantinanız uzar mıydı?
"Turistin göz zevkini bozacak çirkin vatandaşlar dışarı çıkmayacak." dense karantinanız uzar mıydı?
Karantinam süresiz uzatılırdı.
Ben güzelim hayatım, dışarıda salınırdım.
Diğer (Görüş olarak belirteceğim.)
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
"Turistin göz zevkini bozacak çirkin vatandaşlar dışarı çıkmayacak." dense karantinanız uzar mıydı?