Yaşama amacım kalmadı, sizde de oldu mu?

Gizli Üye
Lise son sınıfım, bu zamana kadar taa çocukluktan beri, tasarıma ve mekanik şeylere kafam basardı, günümüzdeki tanımı ise makerlığa ilgi duydum, annem önüme okul engelini kattı ve beni engelledi,

8. sınfta falan, Futbola ilgi duydum, milletin uğraşıp uğraşıp giremediği klube ben 1 ayda falan girdim ki haftada iki gün gidiyorduk. Girdim de denemez, teklif geldi fakat annem okulun var diyerek geçiştirdi.

8. sınıf sonlarında, Siber güvenliğe ilgi duydum, fakat yazılım öğrenmem gerekliydi, python ile başladım. Bilgisayarım olmamasına rağmen bilgisayarı olanlara bin basardım, öğrendiğim kursun hocası bile "telefondan bunları yapıyorsan bilgisayarın olsa uçarsın" demişti de, fakat annem yine önüme okul engelini koydu ama bu hedefimde vazgeçmek istemiyordum kaç kaç sene direndim, sürekli bırakıp tekrar başladım bırakıp tekrar başladım diye diye bakın lise son sınıfım bitti, sonuç ney peki hiç bir şey yok elimde. Bu hedefimde annemin önüme okul engelini sınav engelini koymasıyla son buldu.

Yaşama amacım kalmadı, zaten asosyal biriyim. Arkadaş sayım 2 ya da 3 tür, ki onlarla da mahallede merhaba ne yapyorsun muhabbeti bu kadar.

Ben hep arkadaşlarım olsun, bende bir iş ile uğraşayım. Ahlağı güzelde bir sevgilim olsun, arkadaşlarla gece buluşup, çekirdek çitleyek, muhabbet edelim. İşte kız ayarlama muhabbetleri edelim, yarın ne yapalım muhabbetleri edelim istedim. Hani normal insanların yaptıkları şeylerden, ama olmadı işte,

YKS giriceğim 80 gün kalmış, dedim bilgisayar ilgin var 2 yıllık düşük bir bölüm seç fakat artık içimde çalışma isteği yok, kalmadı. Bir an önce yaşayıp ölmek istiyorum, inanır mısınız marangozun yanında çalışan çırağı bile kıskanıyorum. Ne güzel ortamı arkadaşları var gülüyorlar falan diyorum, şimdi cebinde parasıda vardır, sevgilisi de vardır beraber geziyorlardır diye düşünüyorum.

Bu moddan çıkmanın çözümü var mıdır bilmem, fakat evden kaçmayı düşünüyorum da para yok ki nerde kalıcam kaçsam, yemek falan hiç problem değil bizim esnaflarımız temiz kalpli illaki karnım doyar ondan eminim.

Bu moda giren kişiler var mı? , İçimden sadece uyumak, ve yemek yemek geliyor. Sonra yarın yine aynı geçsin...
Yaşama amacım kalmadı, sizde de oldu mu?
1
2
Görüşünü yaz