Niye bütün Karadenizliler aynı kefeye koyulur?

Gizli Üye
Neden Karadenizli diyince çoğu insanın aklına akpli, yobaz, cahil, arap sevici geliyor ki? Ben öyle değilim. Sülalem de değil. Yemin ederim artık kafayı yiyeceğim akpli ya da müslüman olmadığımı söylediğimde rum/gürcü kırması diyorlar sırf saçlar sarı diye, çepniyim ben a**q ne rumu ne gürcüsü. deliricem artık la
dipnot: her karadenizli sinsi, ikiyüzlü, akpli, yobaz, cahil, varoş, ırkçı, rum, müslüman değildir!!!
Niye bütün Karadenizliler aynı kefeye koyulur?