Eve para vermediğim için dışlanmam doğru mu?

Gizli Üye
Yaklaşık 1 senedir çalışıyorum ama araba almak için kredi çekmiştim.. O krediyi ödüyorum, ve doğal olarak kendime de harcıyorum. Bu yüzden maaşımdan eve destek olmuyorum ki, ihtiyaçları da yok zaten..

Babam doktor, annem ev hanımı ama durumumuz gayet iyi ama sırf ben eve para vermiyorum diye dışlanıyorum. Kardeşim çalışıp maaşını veriyor diye ona karşı aşırı iyiler ama sırf ben eve para vermiyorum diye kötü davranılıyor.
Eve para vermediğim için dışlanmam doğru mu?
Değil, eşit davranmaları gerek.
Evet, madem çalışıyorsun vermek zorundasın.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Eve para vermediğim için dışlanmam doğru mu?