Arkadaşlar sizce yanlış mı düşünüyorum?

Gizli Üye
Arkadaşlar, benim hayatıma giren her insan bir kaçı hariç depresif insanlar oluyor. Sürekli işte ailevi problemim var şöyle sıkıntılarım var böyle dertliyim.. Sanırsın biz keyif yapmaya o cefa çekmeye geliyor gibi triplerdeler... Ben neşeli biriyim ki karşımdaki insanın derdinde yanında olmak isterim tamam ama sürekli böyle depresif insanla da olmaz sürekli bir negatiflik sanki benim hiç sıkıntım yokta Allah bi ona dert vermiş sanki.. Böyle insanlar moralimi bozuyor ve beni itiyor açıkcası bende de bin ton dert var ama hem anlatmıyorum yeni tanıştığım kişiye veya bir kaç aylık sevgilim olan birine hemde iyi yönden bakmaya çalışıyorum kendimi yükseltiyorum... Ama karşımdaki insan sürekli ay ailevi problemlerim var anlatamam ay şöyle ay böyle... Moralimi hem düşürütor hemde cidden inanılmaz itiliyorum soğuyorum.. Yanlış anlaşılmasım derdinde yanında olurum ama en büyük dert bende var triplerinde olan birinin veya 7 24 derten başka bir şey konuşmayan veya bahane olarak bu derdi sunan insanlardan inanılmaz soğuyor ve tiksiniyorum sizce haklı mıyım? Bazen acaba yanlış mı düşünüyorum diyorum ama yani gram samimi gelmiyor bana bu dert yanışları... neden samimi gelmiyor veya doğru mu düşüncem?
Arkadaşlar sizce yanlış mı düşünüyorum?
5
3
Görüşünü yaz