10 gü

Yeni bir hayata nasıl başlanır?

Gizli Üye
Arkadaslar ben 19 yaşındayım. 17 yaşındayken çok büyük hatalar yaptım. Annem babam benim yüzümden ayrıldı. Babam benden nefret etti. Annem beni bir ara bıçaklamaya kalktı. Herkesin psikolojisi darmadağınıktı. Ben üniversite sınavına hazırlanıyordum. O ara sigara bile içmeyen elim kimsenin eline değmemiş masum kızken her şey üst üste geldi. Yakın arkadaşım intihar etti. Annem babam ikisi beni istemeyip ayrılınca 1 ay falan onun bunun yanında yaşadım. O aylarda kimi bulduysam onunla beraber oldum. İğrenç bir hayat yaşadım. En fazla 1 buçuk ay sürdü ve bıraktım her şeyi. Tamamen tövbe ettim. Ama çok acı çektim. Üniversite sınavına çalışmadım. Ama her şey yavaş yavaş yoluna girmeye başladı. Abimin yanında yaşıyorum. İlköğretim mat öğretmenliği kazandım. Yine de geçmiş peşimi bırakmıyor. 3 abim var. Dışarıdan o kadar ağırbaşlı bir kızım ki. Bir de tutucu ailem. Direk liğme liğme keser abim beni. Instagram'da foto bile paylaşmaya izin vermeyen abim... Bu korkuyla olmuyor. Yoluna koyamıyorum. Bana akıl verecek, yol gösterecek birisi yok mu? Tek kişiye bile anlatamıyorum en ufak
Yeni bir hayata nasıl başlanır?
3
1
Görüşünü yaz