Artık iyi kalpli birisi olmak istemiyorum napabilirim?

aleyingo
Herkese iyi davranan herkesin yardımına koşan hataları affeden kimse hakkında kötü düşünmeyen düşmanıma bile zor zamanında yardım eden merhametli cömert iyi kalpli birisiyim. Ama herkes benim iyiliğimi sinsice kullandı. Arkamdan konuştular kötü davrandılar iftiraya uğradım nasılsa affederim diye yapmadıklarını bırakmadılar. Bende kötü birisi olmak istiyorum hatayı affetmemek istiyorum kimse benim zor zamanımda bir kaç kişi hariç yanımda olmadı. 3-4 kişiden fazladına değer vermek yardım etmek iyi davranmak istemiyorum. Benim zor zamanımda yanımda olanlar iyi davrananlar hiç kimseye iyi davranmak istemiyorum eski sevgilim bile sırf popülerlik uğruna iyi niyetimi kalbimi duygularımı çöp edip bana iftira atmıştı yalan yere rezil etmişti onu bile affetmiştim. çünkü herkes iyi niyetimi suistimal etti kırıcı oldular. Ama nasıl kötü birisi olabilirim yeter artık hep haksızlığa ihanete iftiraya uğrayan benim kaç defa daha iftiraya ihanete haksızlığa uğrayacağım ki? Bir kız olarak ta tek başıma bu tür şeylerle uğraşmakta zorluk çekiyorum.
13
4
Görüşünü yaz