Eşimden ayrılmak istiyorum ama gideceğim bir ailem yok. Ne yapmalıyım?

Eşimden boşanmak istiyorum ama ailem de yok. şu an onun evinden çıksam anca kadın sığınma evine gidebilirim. Size sorum şu kadın sığınma evine gitsem ne kadar süre beni orada tutarlar ya da iş imkanı veriyorlar mı hep orada mı kalıyorum... şu an bu evden çıksam nereye gideceğimi bilmiyorum ama bu evde de duramıyorum. Bana bir fikir verin lütfen napmalım nasıl yapmalıyım
Güncellemeler
+1 yıl
Abuk sabuk şeyler yazıp durmayın adam akıllı fikriniz varsa söyleyin napmam gerektiğiyle ilgili... eğer fikriniz yoksa susun, sizin boş yorumlarınızı okumak zorunda değilim. Benim derdim bana yetiyor zaten. Yaşım 23 ne iş olsa yaparım ama devlet bana ne gibi imkanlar sunabilir nasıl yanımda durur bu konular üzerinden fikriniz varsa söyleyin lütfen
Güncellemeler
+1 yıl
Yahu size ne neden boşandığımdan? Adam değil ki kurtulmak istiyorum işte... hayatınızda ilk defa amacına uygun kullanın da şu plartformu bana bu evden çıkabilecek gücü kendimde bulabileceğim şeyi söyleyin. Devlet yanımda durur mu ne gibi imkanlar sunar şu an bu evden çıkınca nereye başvurmam lazım... bilir kişi görüş yazsın sadece boş boş konuşanlar bir uzak dursun
Eşimden ayrılmak istiyorum ama gideceğim bir ailem yok. Ne yapmalıyım?