Hayatımda hiçbir şeyin yolunda gitmediğini düşündüğüm için psikolojim bozuldu. Ne yapmalıyım?

Gizli Üye
25 yaşındayım. Bu yaşıma kadar ne istediğim okullara gittim, ne istediğim bölümleri okudum dolayısıyla şu an istemediğim , başkasının ricasıyla girdiğim benden tonlarca iş yükü beklenen bir yerde çalışıyorum.
18 yaşında Ailemin beni suçlu ve günahkar hissettirmesiyle kapandım.
Ne alkol kullandım Ne zina yaptım Ne de erkek arkadaşım oldu. Kafeste gibi yetiştim. Yanlış anlamayın alkole ya da zinaya özendiğimden değil, Tutucu bir çevrede yetiştim. Bir erkeğe merhaba , nasılsın demekten bile korkuyordum beni s... ük sanar diye düşünüyordum.
İş yerinde mobbing görüyorum, babam hala aşırı baskıcı , saçlarım oluk oluk dökülüyor
Titriyorum , kusuyorum , ağlıyorum , mideme kramplar giriyor tamamen farklı bir döneme girdim... Profesyonel yardım alacağım ancak onun dşında neler yapabilirim?
Hayatımda hiçbir şeyin yolunda gitmediğini düşündüğüm için psikolojim bozuldu. Ne yapmalıyım?