Karşı cins arkadaşınla aynı yatakta uyuyabilir misin?

Hani şu ''Berke benim en iyi arkadaşım yaaaa saçmalama, tabii ki olur!'' diyen kızlardan mısınız yoksa her şeyin bir sınırı var diyenlerden mi?
samimi arkadaşlar
samimi arkadaşlar
Ama cidden arkadaşsınız diyelim, bir flört durumu yok ve cidden öyle gerekli.

0|0
77131

En İyi Erkek Görüşleri

• Ben uyurum, sevgilim de gayet uyur erkek bir arkadaşıyla. Ben açık fikirli birisiyim, örümcek beyinli olmamak lazım, sevgilime güveniyorum sadece uyuycaklar sonuçta.

1|0
    0|0
  • Yok artık daha neler... Yahu ben aynı evde kalmalarını bırak aynı şehirde olmalarına bile ifrit olurum. Birde aynı yatak mı diyorsun? Sonra bide erkeğim diye mi dolaşıcam? Öleyim daha iyi la... Bostan korkuluğu muyuz la biz!
    Yok arkadaş benim kitabıma çok ters bir durum... Hiçbir şekilde masum ya da uygun görülemez..

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Hayir tabiki ten cekimi denen şey arkadaşlık markadaşlık birakmaz arada 😄

0|3
    0|0
  • Dinimizce kız kardeşinle bile aynı yatakta yatmak caiz değilken karşı cinsle yatmak ne kadar mantıklı ki?

0|0
    0|0
    • Yuh artık

• Evet ama kadınlarda iç dünyalarına atarlar inan bana ve her kadının için erkeğinkinden daha sapık sadece faaliyet yok

• Bilmiyorum her kadın deme bunun içinde bende varım ve soz hakkı doğuyor bn hic öyle iğrenç şeyler düşünmüyorum

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 129

• Gerekirse yerde yatarım ama namahremle aynı yatakta yatmam. İffetliyim diye kadın ırkı beni ne kadar linç ederse etsin...

4|1
    0|0
  • Libidomu dizginleyen bir insanım, zamanında yer yok diye uyumuşluğum oldu aramızdada hiçbirşey olmadı. Aksini düşünen zihniyetler annesi ile uyuduğunu düşünerek empati kursunlar o zaman anlarlar

1|1
    0|1
  • Karşı cinsimle uyumak için veya birşeyler yaşamak için sevgili flört gibi şeylerin olması gerekmiyor.
    Yeterki o an kafamız uyuşsun ne geliyorsa içimizden yaparız yani.

0|0
    0|0
  • Uyumamam için bir durum yok. Ama sevgilim olsa gerekirse uyumamayı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • siz nasıl bir dünyada yaşıyorsunuz. seninle arasında birşey yokturda başkasıyla sevgilidir. sana normal mi geliyor. annen komşunuzun kocasıyla arkadaşça uyuyor mu?

0|0
    0|0
  • adam erkek degilse evet uyuyabilir tabi :)
    onun dışındaki tüm cevaplar goy goy dur :)

0|0
    0|0
  • Gerçekten arkadaşım olduğunu düşünüyorsam hiç tereddüt etmem. Gerçekten arkadaş dediğin nitekim cinsiyet fark etmeksizin kardeşinden yakındır.

0|0
    0|0
  • Ben tipsizim, ben isterim ama hiçbir kız benimle aynı yatakta yatmayı istemez. Zaten yatacak yer yoksa benim o evde ne işim var.

0|0
    0|0
  • Olmaz 😂 Erkegiz biz vucudumuz surekli sperm uretiyor fizyolojimiz kizlarinki gibi degil... Heleki deger verdigi bir insanla böyle bir hataya girerse insan çok uzucu olur...

0|0
    0|0
  • Uyumak istemem. Şeytan diye bir gerçek var, nefis var. Ben yerde uyurum, gerek yok tehlikeye.

1|0
    0|0
  • eğer fuckbuddylik durumunu normal arkadaşlık olarak sayacak olursan benim fuckbuddy için evet diyebiliriz. yani bizimki aynı yatakta uyumanın biraz daha ötesinde olan bir durum

0|0
    0|0
  • uyunur uyunurda... artık 1. derecede akraba olarak uyunur

0|0
    0|0
  • bir flört olmadikdan sonra neden aynı yatakta olak bu nasıl bir fantezi ateşle barut yanyana durarmj

0|0
    0|0
  • Uyurum sorun olmaz ama sevgilim var, şu an olmaz. 😂

0|0
    0|0
  • Ne işin var kızım okadar geniş olmaya illaki o yatakta birşeyler olur yani

0|0
    0|0
  • Ben uyudum, ama gecenin ilerleyen saatlerinde çiki çiki yaptık

0|0
    1|1
  • uyurum ben hatta ben uyurken kız kuzenim gece gelmiş yanıma yatmış uyumuş evde ikimiz yanlızız bir baktım yanımda yatıyor :D

0|0
    0|0
  • dokunmamak kaydıyla ben yatarım ama tedirgin olur baya bir dönerim yatakda açıkcası huzursuzda olurum

0|0
    0|0
  • uyurum, bu konuda kendime güveniyorum. .. yanlış bir şey yapmayacağımıda buda irade meselesi. ..

1|0
    0|0
  • ne gerek var buna. bizi buna zorlayan hangi zalım sebep acaba : )

0|1
    0|0
  • üniversitede uyumuştuk bir defa. Mecbur kalmıştık. Erekte olmuştum ama nefesimi tutarak kendimi dizginlemiştim

0|0
    0|0
  • Evli olmadan hayatta uyumam elleri durmuyor sonra :)))))) .

0|0
    0|0
  • Uyuduk daha önce karşılıklı güven olduktan sonra gerisi boş zaten

0|0
    0|0
  • O uyusa da ben uyumam çünkü biraz deli uyurum ve soyunmadan uyuyamıyorum

0|0
    0|0
  • Baska bir alternatifimin olmaması gerek bunun için

0|0
    0|0
  • Uyunmaz erkek kendine hakim olamaz ben olqmazdim yani 😁

0|0
    0|0
  • ben uyurumda benim ufaklık uyumaz uzanıp dürter onu :D

0|0
    0|0
  • Sabaha da arkadaş olarak uyaniriz yani nolcak akşam biraz yatakta oynayabiliriz 😁

0|0
    0|0
  • Vücuduma dokunmaya falan çalışmadığı sürece tabi uyurum ne var bunda

0|0
    0|0
  • ben tek kişilik yatakta yatıyorum senelerdir sanırım epey zor gelir.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    99

Kızlar Ne Diyor 75

Benzer Benceler

Yükleniyor...