Ülkemizden 'Yok Artık!' Dedirten Manzaralar

Çok amaçlı getirgeçli götürgeç!

Burası Adana ! Bir yetiştin, iki çocuk, biraz da yük... Kendi can güvenliğini tehlikeye atmakla yetinmiyor beraberindeki çocukların da can güvenliğini tehlikeye atıyor, bilmiyor ki tek kolla destek verdiği bisikletin en ufak bir hatada yanındaki o küçük çocuklara tehlikeye atacağını.

Anamın duası, beyaz eşyanın gölgesi yeter...

Burası da Bursa... Resimdeki genç belki ciddiyetin farkında değil ama gölgesinde durduğu eşyalar her an kafasına inebilir veya aracın yan kapakları her an açılabilir ve kendini ölümle burun buruna bulabilir, neyse ki Allah korumuş.

Demir boru mu? Yok artık!

Şanlıurfa'da bir vatandaş aracında uzunluğu bir kaç metreyi geçen bir demir boru taşıyor. Sağ arka camda dışarıyı sarkıttığı boru kendi canını tehlikeye atmakla birlikte seyir halindeki diğer araçların canını da tehdit ettiği su götürmez bir gerçek.

Klimalı

Dolmuşlarda ya da taksilerde üzerine ''Klimalı'' ibaresi konulur ki müşteri çeksin diye. Ancak İzmir'de rastlanan görüntüde aracın üzerine ibare değil bizzat kendisi konulmuş: Klimalı...

Dört tekerlekli daire

Genellikle satılık olan maddenin üzerine yapıştırılan ''Satılık Daire, Satılık Oto'' gibi ilan metinlerini hepimiz görmüşüzdür, ancak görüntüde aracın üzerine daire yazısı görenlerin tebessüm etmesini sağladı.


3|1
21
TürkHakem KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

  • Gerçekten yok artık.

    0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;