Anlamsızca Yapılan 5 Şey

İnsan oğlunun doğasında var galiba anlamsızca şeylerin yapılması bunu neden yapar gülmek için mi hayatta kalmak için mi yoksa statü kazanmak için mi her şey olabilir bu durumlar davranışlar nedir gelin hep birlikte görelim.

Küfür

Samimiyetten ana bacı küfür eden var zor durumlarda eden var güç gösterisi olarak kullanan var nasıl bir zihniyet bu durumu güzelleştirir gerçekten anlamıyorum.Toplumu kötüleştiren de bu davranış bozukluğudur işte.

Küfür öğrenmeyin gerektiği zaman susun yeterli.

Yalan

Üniversite hayatında daha çok karşılaşılan bu durumu anlamak gerçekten de zor iş.Bir insan övgüyü olsun mutluluğu olsun statüyü olsun yalan ile kazanıp nasıl mutlu olabiliyor nasıl vicdanı rahat olabiliyor anlamsız geliyor bana.

Yalanla yükseleceğime , doğruyla alçalmak daha iyidir.

Coolluk

Çoğu insan özenti peşinde bu bariz belli. Cool olma cool gözükme de şu an ki moda her halde çoğu insan ilgisiz durumda her söylenene cevap vermiyor.Bu anlamsız bir şey bence buda saçma bir hayatın temellerini atıyor.İlgisiz insanların ilgisiz hayatı dünyaya ne gibi katkıları olacak ki anlamış değilim.Biri çıkıp artık bu insanlara dünyanın onlar etrafında dönmediğini iyi bir dille anlatmalı.

Cool olma kul ol.

Sevgililik durumları

Çoğu insana sorduk çıktığınız her sevgiliniz ile evlilik hayali düşündünüz mü çoğunun verdiği cevap her çıktığım ile evlenecek değilim diye cevap verdiler.Şimdi bu zihniyette insanların ne amaçla yaşadıklarını ne yapmak istediklerini gerçekten anlamak zor.şu an ilişkinizde de bu düşünce mevcut olabilir bir sorgulayın derim.

Vakit geçirdiğiniz insanla bile evlenmeyeceksiniz de kimle evleneceksiniz.

İnsani değerler

İnsanı insan yapan insanın insana samimiyetidir.Bunlar yok ise neden toplu yaşıyor ki insanlar.Samimiyetiniz doğal ve içten değil ise gülüp eğlenip sonra da arkasından konuşup mutlu bir yaşam yaşayacağını zanneden insanlar nasıl gerçek mutluluğu yakalayabilir ki.Samimiyetsizleşti artık onunda sana selamı var cümlesi.Bu değerler olmadığında kimse kimseyi umursamadığın da gelecekte bizi;

Ne gibi güzellikler bekleyebilir ki.


0|0
10

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;