Kızların Etkileyici Buldukları 11 Erkek Davranış Ve Özellikleri

Merhaba arkadaşlar bu bencemde beğenilecek erkekte olması gereken özellikleri dile getireceğim yani tüm bu özellikler bir kişide varsa onlar kızların göz nurudur diyebilirim :)) hadi başlayalım.

Zenginlik

Zengin olsun ki tüm alış verişini karşılasın zengin değilseniz elendiniz . O kadar kıyafet o kadar ayakkabını devlet karşılamıyor.

Kızların Etkileyici Buldukları 11 Erkek Davranış Ve Özellikleri

Vücut

Kaslı vücut şart maksat kızın gözüne güzel sert gözükmek .Göbekli adam istemiyorlar abi haklılar.

Maço -Duygusal

Kızlar öyle bir şey istiyor ki duyanlar inanmıyor hem maço erkek isterler hemde duygusal olsun onlara çiçek böcek alsın isterler.

Yakışıklı

Olmuşken yakışıklı da olsun tam olsun isterler :))

Sosyallik

Sosyal olmalı ortamlara akmalı karı kızlarla takılmalı içmeli düşmeli kakmalı bir çok şey istiyor kızlar .

Coolluk

Cool davransınlar bize acı çektirsin umursamaz olsunlar bizde onu elde etmek için çaba sarfedelim der kızlar .

Kötü alışkanlıklar

Sigara alkol uyuşturucu ne varsa birinden birini kullanmalı sevilmesi için gerekli ne kadar kötü ise o kadar sevilme oranı arıtıyor :)) şaka değil gerçek . Nerede serseri soytarı yanında biri var dikkatli bakınız .

Dokunmak

Ne diyorlar şu play boy mu diyorlar işte onlar kızlar resmen aşık onlara aşkı dokunmayla karıştıran kızlar çok dünyada dokunmayan erkeği istemezler dokunacaksın aşk o zaman aşk kızlar böyle düşünüyor .

Kurnazlık

Saf olmayacaksın iyilik sever olmayacaksın her denilene evet demiyeceksin kurnaz olacaksın kızları kandıracaksın ve en önemlisi yalan söyleyeceksin kızlar böyle erkek sever böyle değilsen değişmelisin.

Kavgacı

Kavgacı olması gerekiyor kızın sevmesi lazım sadece dış çevreye karşı değil kız arkaşını da dövecek karakterde olması gerekiyor evliyken dövülen kızlar çok mutlu oluyor o sebepten.

Aldatma

Biraz çevrenize bakın nerede aldatılan kız var yine o aldatanın yanı başında neden kızlar kıskançtır ve aldatılınca ona daha çok bağlanır birazda geniş düşünürler nerede Karaktersiz var kızlar böylelerini sever .

Ve nerede saf efendi adamlar varsa onların yüzüne bakmazlar.

Bencemi okuyan herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim #TesettürlüBirGenc


1|1
86

En İyi Kız Görüşü

  • Zenginlik konusunda birine muhtaç olmasın yeterli, vücut kesinlikle sevmiyorum, kendi gibi olsun maço duygusal önemli değil, yakısıklıdan cok birbirimize yakısalım, ortamlarımız aynı olsun sosyal olmasına gerek yok, cool sevmiyorum, kötü tek bir alıskanlıgı olmamalı en fazla sigara oda yanımda icmemeli. Güzel olmuş ama bence bu yazdıkların ideal erkegi tanımlamıyor. 😒

    0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

  • Benim 1 ay önce yayınladığım bencede yazdığım 11 kriter daha mantığa yatar şeyler. yine de emeğine sağlık diyelim..

    0|2
    1|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...