Erkeklerin Etkileyici Bulduğu 9 Kız Davranışı ve Özellikleri

Merhaba arkadaşlar bu bencem de çoğu erkeğin istediği etkilendiği kızda olması gereken özellikleri dile getireceğim bunlar bir kızda varsa erkeğin göz bebeği gibi bir şeydir.

Popülerlik

İyi kız dediğin havalı olacak herkese samimi olacak herkesle takılacak havada olacak erkekte böyle biriyle çıkmasının amacı popülerliğinin armasındandır .

Kolay lokma

Erkeği uğraştırmayacak kız erkeğin göz bebeğidir.Nerede basit bir kız var giderler ve tavlayıp dönerler.

Hissiz

Aşk meşkle uğraşmak istemedikleri için nerede odun bir kız var gidip onu seçerler amaç eğlenmek gezmek tozmak ve ötesidir ağlamakla romantiklikle uğraşmak istemezler.

Güzellik

Kızın güzel olması zarif ve estetik yapıda olması mümkünse uzun boylu olması gerekiyor erkeklerin beğenmesi ve birde makyaj kutusuna bir kafa atması gerekiyor :))

Umursamazlık

Diğer adı coolluk olan bu davranış türü kızlarda olunca erkekleri bir o kadar dikkatini çekiyor ve böyleleriyle ilgilenir oluyorlar.

Çağdaşlık

Çağdaşlıktan kastım sadece dokunmada sıkıntı olmasın da zaten bir çok erkek bunu ister ve bu sebepten kızlarla takılır . Çağdaşlık zaten geniş düşünce değil mi zaten erkekler de böyle bir şey arıyordu ve güzel kılıf buldular böyle kız buldular mı tamamdır .

Kötü alışkanlık

Bu kızda da olmazsa olmaz birlikte kafayı bulmak birlikte dağıtmak isterler sonrası malum .

Maddiyat

Maddi konuda biraz zor durumda olması gerek kızların maksat erkeğin parası onu ele geçirsin ve onu bir nevi köle haline getirsin ister çoğu erkek para karşılığı sözleşmeli kölelik :/

Sinsilik

Birlikte takılacaksan kafa uyumu da önemli birlikte çılgınlıklar yapacak kız ister erkekler bardan bara akmak sonra eve geçmek isteyen kızlar ister.

Ve nerede saf temiz hanım hanımcık sevgiye aşka hasret kız varsa ona bakmazlar.

Bencemi okuyan herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim hayırlı günler #TesettürlüBirGenc


8|1
87

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

  • Gereksiz ironiler. Bunlardan etkilenecek basitlikteki biri zaten erkeklik sıfatını hak etmez.
    Ki sayıları toplasan bir elin 5 parmağını geçmez. Onlar da bunları çekici bulmaz, uzaktan güzel gelir belki ama sevgili olmak, onun sorumluluğunu almak istemez.
    Yine de emeğine sağlık.

    0|1
    1|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...