Yalnızlığım ile Suçlu Hissettiğim Anlar

Öyle telefonun 2 saat çalmayınca, 3 4 gün dışarı çıkmayınca yalnız kalınmıyor.Yalnızlığı kelime olarak kullananların kaçı yalnız acaba.. Peki ben yalnızım dedikten sonra sizde benim gibi hisler beslediniz mi..

Kafede Yalnız oturmak..

Aslında ne kadar basit değil mi, cebindeki para ile istediğin menüden istediğini seçebilcek kadar rahatsın ama bazen 4 kişilik masayı tek başına kaplıyacağım insanlara haksızlık yaparım düşüncesiyle karamsar kaldığım dakikalarda oldu.Gerçekten işgal mı ediyordum acaba. Kahvemi içerken o kafede insanları bol bol gözlemleme zamanında oluyor..Genelde kapıya en uzak noktada olmak isterim. İçeri 4 erli 5 erli kahkahalar sohbetlerle giren insanları pek görmek istemem.. Ama hep içimden güzel dileklerimde olur hayat onlara güzel...

Yalnızlığım ile Suçlu Hissettiğim Anlar

Hayatın amacı ne peki?,

Hayatta kendi ayaklari uzerinde durabilen, gorunur gorunmez kimsenin destegine ihtiyaci olmayanlardir.Yalnızlık bir seçimmidir, yoksa şans mı .. Bana göre anlık arkadaş kaybı ile hızla azalan insan topluluğudur, bazen çok iyi bir arkadaş edinme şansın vardır ama sen hiçbir hamle ve isteksizce durduğun için yenii bir hayata da bir türlü yatırımlar yapamazsın..Bana göre amacımız sadece 30 günlük kısa kısa aylardan oluşuyor para kazan ve o parayı 30 gün boyunca değerlendir kural bu ... Tabiii herkes de bilemez....

Parklardaki Sessizlik

Kemal sunal'ın bir repliği vardır herkes bilir ben buraya neden çıktım niçin çıktım .) Bazen parka alırım bir marlboro'mı çıkarım ama oturduktan sonra ben buraya neden geldim niçin buraya oturdum demeye başlarım. Telefondan bir kaç video izleyip sağ sola bakmak hayat neşe değil.. Ne bileyim kardeşim bir tavla alıp bir arkadaşımla orda saatlerce tavla oynasak mesala .. Anılar anlatılsa, yaşananlar anlatılsa, herkes gidince insan tek kalınca yaptıklarının değerini ne güzel anlıyor...

Birde sakin bir yerde oturuyorsanız çocukların yanınıza gelmeden daha 20 metre uzaktan sigara istiyceğini anlıyorsunuz.. Biri beni gördü mutluluğu ile paketi veresim geliyor .)Birde parklarda kaçamak yapan sevgililer acaba onlar mı beni rahatsız ediyor ben mi onları düşüncesiyle bazen onları yalnız bırakıp iyilik yapmışım moduna da girdiğim oluyor .)

Kaç sinema'ya tek gittiniz?

Ne kadar güzel yeni bir filmin fragmanını görür görmez . Hemen arayıp şu filme gidiyoruz kesin diyebileceğiniz birilerinin olması.Tadını çıkarta çıkarta izleyip sonra da filmin her dakikasını aranızda konuşup eğlenmek en güzel duygudur..Duygularnızın ve arkadaşlarınız değerini 2 dakika sonraya bırakmayın derim..

Yalnızlığın güzellikleride vardır. İlham gelir birden ben neynişim be olursun .. Söz yazcak kıvama kadar gelirsin duygularının en hassa olduğu andır tek olduğunuzda kontrol sizden çıkar anlamsız tepkiler verir..

Yalnız mısınız siz gerçekten ?

Yalnızlığı hafife almayın derim.Sabah uyandığınızda telefonunuzda hiç mesaj olmaması bir yalnızlık sebebi değildir. ya da bir sevgilinizin olmaması.Sizi gerçekten anlayıp dinleyen ve size yardımcı olmak için gözlerinizin içine bakan bir kişi varsa siz yalnız değilsinizdir.

Benim zamanında çok arkadaşım oldu, hayatım dediklerimde ama hepsini bir rüzgar aldı götürdü ne varsa eskilerde varmış ben onu anladım yeni arkadaşlığa hiç güvenim kalmadı belkide ben bu yüzden yalnızım sadece...

Hayata karşı bir önerim olacaksa.. Size birşey ısmarlıyan birine sakın aptal gözüyle bakmayın, düşünün sadece .... ( ne demek istediğimi anlamayan insanlar anlayanlardan çok olucak eminim )

Neyse boş bir bence oldu sanırım.... ramazan'da ara vermek lazım..

Teşekkürler ... AA yine O Çocuk


2|0
31

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...