Neden Cinsel Açlığın Afrikasıyız?

Ülkemizde tecavüz, taciz, sapıklık hat safhada. Sebebi ise az gelişmişlik, baskı, eğitim düzeyi ve dinin yanlış algılanması. Kızlarımız aile korkusundan sevdiği adamlarla ilişki yaşayamıyor istedikleri gibi davranamıyorlar. Toplum baskısı var toplumda bir kız olarak bakire değilseniz adınız kötüye çıkıyor, erkeklerimiz namusu iki bacak arasında arıyor evlenmek istemiyor.

Neden Cinsel Açlığın Afrikasıyız?Bir kızın namusu bacak arasında olamaz kızlar bizim ite kalka kullanacağımız ağzımızda sakız olacak objeler canlılar değiller. Erkekler ise daha serbest ve küçüklükten bu yana erkek ol, göster amcalara bilmem nereni v.b olaylarla ona hayatında en önemli şeyin cinsel organı ve onu kullanması gerektiği aşılanıyor.

Bir erkek eve kız attığı deyimini kullanıyor ama kadınlar eve erkek aldı oluyor .

Bu ayrımcılık bayanlara yapılan baskı sayesinde bayanlarımız cinsel ilişkiden kaçıyorlar. Erkekler kendilerini tatmin edemiyorlar çünkü toplum baskısı oluşturduğumuz kızlarımız korkudan ve millet ne der kaygısından rahat değiller. şeytan burada devreye giriyor ve erkekler kötü şeyler yapıyorlar, asla destek vermiyorum ama şeytan bu uyanı da var herkesin otokontrolü sağlam değil.

Ülkemize Cinselliğin Afrikası denmesinin sebebi aslında bu

Arap yarımadasının etkisinde Avrupalılaşma eşiğinde bir ülkeyiz konum olarak bitik zaten. Toplum baskısıdır ve kadınlara değil sözde namuslu kadın dediğiniz herşeyi bir zara bağladığınız kadınlara övgüler dizdiğimiz içindir bu Afrikalılık. Ama bir gün gelecek ülkemde bir kurtarıcı olacak ve kadınlarımız sadece birer obje ve erkeklerin oyuncağı olmadığını anlayacaklar.

Namusun iki bacak arasında değil akılda olduğunu anlayacak erkeklerimiz olacak. Önemli olan benden öncesi değil sonrası diye düşünen insanlar çoğalacak ozaman bu deyimler bitecek bu kara lekeden kurtulacağız.


1|0
21

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 2

 • Valla çok doğru bir paylaşım tebrik ediyorum sizi

  0|0
  0|0
 • Haklısın doğru tespitler

  0|0
  0|0

Erkekler Ne Diyor 1

 • Maslowun ihtiyaçlar hiyerarşisinde bu konuya açıklık getirilmiş. Kısaca özetliyeyim sana.
  Fizyolojik İhtiyaçlar: Su, yemek, ısınma, uyku, seks gibi bedenin varlığını sürdürebilmek için gerekli olan ihtiyaçlardır. En temel ihtiyaçlarımız fizyolojik ihtiyaçlarımızdır. Bu ihtiyaçarlı karşılamadığımız zaman karşılamak için geri döneriz.
  Dediğin gibi cinsellikte en temek ihitiyaçlar arasındadır ve toplumsal baskılardan ötürü bunu karşılayamıyoruz.
  O yüzden cinsel anlamda güdülendiğimizde ihtiyacımızı gidermek için pervane olmaya başlıyoruz.

  1|0
  0|0
Yükleniyor... ;