Ülkelere Göre Arkadaşlıklar

Herkese merhaba,
Bu bence de en iyi arkadaşlar hangi ülkeden çıkar gözlemlerimi anlatacağım umrarım severek okursunuz.

Fransız arkadaşlar

Ülkelere göre arkadaşlıklar

Bana kalırsa fazla deli dolular. Yaşam tarzları Yunanlarla farklı. Fazla anlaşamasam da kötü insanlar olduğunu söylemem imkansız. Çünkü başınız belaya girerse size yardım etmek için ellerinden ne gelirse yaparlar.

Rus arkadaşlar

Gerçekten bir melekler. "Kankalık"denen şeyi Ruslar da öğrendim. Şu ana kadar olan en iyi arkadaşlarım Rustu. Yalnız Rus dediğim orijinal Ruslar. Stavropol vs. Gibi yerlerde olan çerkezler değil.Moskova'da 2 sene kaldım ve gerçekten çok iyi insanlar. Yalnız Rusların fazla yardım sever olduğunu söyleyemem onlar yardım etmek yerine yardıma muhtaç kalmamanızı sağlar.

Türk arkadaşlar

Sanırım en yardım sever arkadaş grubu diyebilirim. Tek sıkıntı bazı Türk insanların çok kıskanç olması yani en iyi arkadaşını kıskananlar. Ama düzgün bir arkadaşa denk gelirseniz"Yardıma ihtiyacın olduğunda-mutsuz olduğunda-seçim yapman gerektiğinde"hep yanında olurlar.Tüm Türk arkadaşlarımı seviyorum❤.

Yunan arkadaşlar

Aslında bende Yunan olduğum için tam olarak nasıl eleştireceğimi bilemedim ama bana kalırsa kendi ırkımdan olan arkadaşlarım eğlenceli ve Ruslardan sonra kankalığın ne olduğunu anlatan insanlar. Bana göre biz çok iyi sırdaşlarız. Diğer ülkere nazaran Yunan arkadaşlar çok iyi sırdaşlar.

Bulgar arkadaşlar

Aşırı bir gözlemim yok ama tanıdığım kadarıyla eğlenmeyi seven güler yüzlü insanlar. Zaten genel olarak slavlar eğlenceli ve düzgün insanlar.

Ukraynalı arkadaşlar

Gerçekten nerdeyse hepsi ile hiç anlaşamıyorum. Hırçın ve kabalar bence.Hangi Ukraynalı ile konuşsam muhabbet etsem koşarak uzaklaşıyorum. Benim kafa yapıma uygun insanlar kesinlikle değiller.

İngiliz arkadaşlar

En son Atina da bir İngiliz turist arkadaşım olmuştu.Gerçekten çok sevimliydi suratındaki çiller ayrı bir hava katıyordu eh tabi bende de çil olduğunu inkar edemeyiz.Çok kibar insanlar bence tanıdığım arkadaşıma göre ve 2 sene önce tanışmış olmamıza rağmen hala sohbet edip yazışıyoruz.

Bu yaz Fransa da olacağını söylemişti bende Fransız dili ve edebiyatı okuduğum için Fransa'ya gidersem ve ikimiz de Paris'te olabilirsek buluşacağız. Bu yüzden kesinlikle popüler Avrupa ülkelerinden olan arkadaşlarınızla iletişimi koparmayın. Eğer Avrupa'ya giderseniz buluşma ihtimaliniz oluyor.


3|4
1010
_AşkTanrısı_ KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Erkek Görüşü

 • Devletler düşman olabilirler ama, insanlar düşman olmamalıdırlar.
  Devletlerin düşmanlığı, savaş durumu dışında,
  o devletlerin halklarını bağlamaz.
  İnsanlık bir bütündür.

  Güzel bir "bence" olmuş, eline sağlık. :)

  1|1
  0|0

En İyi Kız Görüşü

 • Yunanlar gerçekten dinlemeyi seven insanlar ben de bizimkilerin kıskançlık ve komplekslerini tuhaf buluyorum. Başkası adına da mutlu olabilmeli insanlar.

  1|2
  0|0

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...